![00-IMG_2055_миниатюра](http://www.art-oko.com/wp-content/uploads/2016/12/00-IMG_2055_miniatyura-672x372.jpg)
«Гамлет-машина»
Чернігівський театр ляльок ім. О.Довженка відкрив свій сорок перший сезон прем’єрою – виставою «Гамлет-машина» за однойменним твором Гайнера Мюллера. Ця постановка вже самим фактом свого існування – явище непересічне: п’єси відомого німецького драматурга в театрах України досі не ставились. Ми розмовляємо про цей проект з режисером вистави, художнім керівником Чернігівського театру ляльок Віталієм Гольцовом та художницею вистави Оленою Загребіною. ? — Віталію Володимировичу, мюллерівський «Гамлет-машина» дуже своєрідний твір. І за змістом, філософським підгрунтям, і за формою, засобами виразності він дуже специфічний, з таким матеріалом…