![00-IMG_1128-миниатюра](http://www.art-oko.com/wp-content/uploads/2019/10/00-IMG_1128-miniatyura-672x372.jpg)
«Подільська лялька». Фестиваль в новій оселі
Вінницький театр ляльок отримав нове приміщення. Не куточок у чужому домі, а власний дім. Красивий, просторий, світлий. В чудовому місці — у сквері, поряд з парком. Вінницькі лялькарі вимріяли й вистарждали свій новий дім. Їм багато разів обіцяли нове приміщення, і то були не пусті обіцянки: одного разу вже й майже збудували, і нас, журі та гостей чергового фестивалю «Подільська лялька», водили на екскурсію до новобудови і вже показували, що ось тут буде зала, а тут гримерки, цехи… А потім щось пішло не так, і…